ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ORTAK SINAVLARA YÖNELİK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

ORTAK SINAVLARA YÖNELİK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

       İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün "Erzurum´da Eğitimin Niteliğinin Geliştirilmesi Projesi" kapsamında, temel eğitimden orta öğretime geçiş sürecinde nisan ayı sonunda yapılacak olan ortak sınavlar öncesinde durum değerlendirmesi yapmak üzere, Şube Müdürümüz Veli POLAT müdürlüğümüz bünyesindeki ortaokul müdürleri ve 8. sınıf: Türkçe, matematik, ingilizce, fen ve teknoloji, sosyal bilgiler, rehberlik, din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile 23/03/2016 çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim GÜNEY başkanlığında saat 10:00´da toplantı yapılmıştır.

        Toplantıda birinci ortak sınavlarda elde edilen ilçe ortalama başarısının il ve Türkiye ortalaması üzerinde olması, İlçe olarak İl birinciliği gündeme alınarak her branş bazında detaylı değelendirme ve analizler yapıldı.Bu güne kadar yapılan çalışmalar gözden geçirilerek, bu günden sonra sınava kadar yapılacak faaliyetler kararlaştırıldıOrtak sınavlara kalan yaklaşık bir aylık sürenin en verimli şekilde değerlendirilmesi kararlaştırıldı.          

         Toplantı başkanı olarak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim GÜNEY, tüm okul personeline göstermiş oldukları azim ve başarıdan ötürü teşekkür etti.

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.