ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OLUR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSEMİZDE AĞAÇLAR ÇİÇEK AÇTI

Olur Çok Programlı Anadolu Lisemizin Kız Pansiyonu bölümüne pansiyondan sorumlu müdür yardımcımız Sevda DÜLGEROĞLU´nun projelendirdiği "Ağaçlar Çiçek Açtı" sosyal yaşam alanı projesi kapsamında, İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih DÜLGEROGLU´nun katkılarıyla İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı vasıtasıyla, kız pansiyonumuzdaki atıl alanda çok amaçlı sosyal alan oluşturuldu. Alanın açılışı 24/11/2014 tarihinde okul idareci ve öğretmenlerin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Halil İbrahim GÜNEY tarafından gerçekleştirildi.
OLUR ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSEMİZDE AĞAÇLAR ÇİÇEK AÇTI

                                                                               ELİNİZE/EMEĞİNİZE SAĞLIK

         Olur Çok Programlı Anadolu Lisemizin Kız Pansiyonu bölümüne pansiyondan sorumlu müdür yardımcımız Sevda DÜLGEROĞLU´nun projelendirdiği "Ağaçlar Çiçek Açtı" sosyal yaşam alanı projesi kapsamında, İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih DÜLGEROGLU´nun katkılarıyla İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı vasıtasıyla, kız pansiyonumuzdaki atıl alanda çok amaçlı sosyal alan oluşturuldu.         

        Proje sayesinde kız pansiyonumuzda yatılı olarak barınan 90 kız öğrencimiz, çok güzel bir sosyal yaşam alanına kavuşarak, pansiyonumuz sıcak bir yuva olma vasfını kazandı. Projenin gerçekleşmesinde ön ayak olan İlçe Kaymakamımız Sayın Fatih DÜLGEROGLU Bey´e katkılarından dolayı şükranlarımızı arz ederiz.Ayrıca projeyi gerçekleştiren Olur Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı idareci ve çalışanlarına, Okul Müdürümüz Hurram AKINCI´ya, pansiyondan sorumlu müdür yardımcımız Sevda DÜLGEROGLU´ya, YBO müdür yardımcısı Nejmi ATALAY´a, ÇPAL okul idareci, öğretmen ve projenin yapım aşamasında görev alan çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.