ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASINDA KÜÇÜK ERKEKLER TAKIMIMIZ İL BİRİNCİSİ OLDU

KAZIM KARABEKİR ORTAOKULUKUZ 6. SINIF ÖĞRENCİLERİNDEN OLUŞAN KÜÇÜK ERKEKLER MASA TENİSİ TAKIMIMIZ 8-9 OCAK TARİHLERİNDE İL MERKEZİNDE YAPILAN MASA TENİSİ TURNUVASINDA KÜÇÜK ERKEKLER KATEGORİSİNDE İL BİRİNCİSİ OLDU.
OKULLAR ARASI MASA TENİSİ TURNUVASINDA KÜÇÜK ERKEKLER TAKIMIMIZ İL BİRİNCİSİ OLDU

KAZIM KARABEKİR ORTAOKULUMUZ

MASA TENİSİNDE GURUR TABLOMUZ

          Kazım Karabekir Ortaokulumuz beden eğitimi öğretmeni Doğan GÜNEŞ tarafından 2014-2015 eğitim öğretim yılında okul 6. sınıf öğrencilerinden oluşturulan  masa tenisi takımımız 8-9 ocak tarihlerinde il merkezinde yapılan masa tenisi turnuvasında küçük erkekler kategorisinde il birincisi oldu. Masa tenisi takımı öğrencilerimiz 12/01/2015 pazartesi günü okul müdürü Ferda KILIÇ ve beden eğitimi öğretmeni Doğan GÜNEŞ eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdür vekilimiz Halil İbrahim GÜNEY daha ilk tecrübelerinde öğretmen ve öğrencilerimizi azim ve kararlıkları sayesinde İl de birinci olmalarının çok takdire şayan bir başarı olduğunu vurgulayarak tebrikte bulundu.

         Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılımıyla, öğrencilerimizle birlikte İlçe Kaymakamız Sayın Fatih DÜLGEROGLU makamında ziyaret edildi. Sayın Kaymakamımız tarafından masa tenisi takımı öğrencilerimize hediye takdim edilerek, öğrencilerimiz ve okulumuz başarılarından ötürü kutlandı.Kazım Karabekir Ortaokulu masa tenisi takımımızın bundan sonra yapılacak bölge turnuvasında İlimizi temsil etmenin gururunu bizlere yaşattıkları için kendilerine teşekkür ederek, okul idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi başarılarından ötürü tebrik ediyor.Başarıların devamını dileriz.


Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.