ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MATEMATİK EĞİTİMİNDE ETKİLİ ÖĞRETİM VE İYİ ÖRNEKLER PANELİ

OLURLULAR KÜLTÜR VE SOSYAL YARDIMLAŞMA DERNEĞİ VE MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE ORGANİZE EDİLEN "MATEMATİK EĞİTİMİNDE ETKİLİ ÖĞRETİM VE İYİ ÖRNEKLER PANELİ" 06.04.2015 PAZARTESİ GÜNÜ GERÇEKLEŞTİ.
MATEMATİK EĞİTİMİNDE ETKİLİ ÖĞRETİM VE İYİ ÖRNEKLER PANELİ

       Olurlular Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce organizasyonu gerçekleştirilen, "Matematik Eğitiminde Etkili Öğretim ve İyi Örnekler" paneli:  Atatürk Üniversitesi K.Karabekir Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet IŞIK beyin yönetiminde panelist olarak İlçemiz  matematik öğretmenleri Göksel GÖZÜTOK, Kamer ARSLAN, Seda KESKİN, Melek ÖZDEMİR´in  katılımıyla İlçemiz idareci, öğretmen ve öğrencilerine yönelik olarak 06.04.2015 pazartesi günü saat 13:30´da TOKİ YBO çok amaçlı salonunda gerçekleşti.

       Programı organize eden Olurlular Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği  yönetime ve programa katılan dernek başkanı Fikret AKÇAY beye, paneli yöneten Atatürk Üniversitesi K.Karabekir Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet IŞIK beye ve panelist öğretmenlerimize katkılarından ötürü şükranlarımzı sunuyoruz.

mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.mat.

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.