ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KURSLARIMIZA İLÇE KAYMAKAMLIĞIMIZCA TAKVİYE YAPILDI.

KURSLARIMIZA İLÇE KAYMAKAMLIĞIMIZCA TAKVİYE YAPILDI.

                                                        İLÇE KAYMAKAMLIĞIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI ARZ EDİYORUZ

         Bakanlığımızın Kurs yönergesi dahilinde İlçemiz genelindeki okullarımızda açılan takviye kurslarında öğrencilerimizin merkezi sistem sınavlarına daha iyi hazırlanması sağlamak amacıyla İlçemiz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafında 85 ortaokul sekizinci sınıf, 43 lise 12. sınıf, 10 lise 11 sınıf öğrencimize soru bankası  ve deneme sınavı seti alınarak teslim edilmiştir.Sayın Kaymakamımız Fatih DÜLGEROGLU´na Milli Eğitim camiası olarak şükranlarımızı arz ediyoruz.

         İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Halil İbrahim GÜNEY, yapılan bu desteğin öğrencilerimizin başarısının artmasına katkı sağlayacağı ve 2014-2015 eğitim öğretim yılında da, bir önceki yılda İlçemizin hem TEOG hem de YGS-LYS  başarıları ve sınavla öğrenci yerleşmedeki genel başarısının, hem bu materyal desteği ve özellikle de öğretmenlerimizin göstermiş olduğu azim ve kararlılık sayesinde artacağından hç  şüphesi olmadığını belirtti.

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.