Haberler İlköğretim Haftası

İlköğretim Haftası

21 Eylül Cuma günü Olur Toki Yibo Çok Amaçlı Salonunda ilköğretim haftası kutlandı.

     21 Eylül Cuma günü Olur Toki Yibo Çok Amaçlı Salonunda İlköğretim Haftası kutlandı.

     İlköğretim Haftası münasebetiyle Olur TOKİ Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından düzenlenen program başta M. Kemal ATATÜRK ve ebediyete intikal etmiş tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal BEKTAŞ´ın geçtiğimiz eğitim öğretim yılını değerlendirmesi ve bu seneki eğitim öğretimle ilgili hedeflerinin yer aldığını konuşmasının ardından İlçemiz Kaymakamı Ömer ÇİMŞİT tarafından, 2012 yılı LYS sınavında ilçe genelinde ilk 3 dereceye giren öğrenciler İsmail AY, Sema NAS ve Muhammed Başar, 2012 yılı SBS sınavında ilçe genelinde ilk 3 dereceye giren öğrenciler Abdülkadir KALYON, Elif Ezgi BEKTAŞ ve Serdar ÖZTÜRK’e  ödül takdimi yapıldı.    

     Kutlama programında öğrenci etkinlikleri sunuldu.

     Program, İlçemiz Kaymakamı Sayın Ömer ÇİMŞİT’in yeni eğitim öğretim yılına ilişkin görüş ve önerilerini içeren kapanış konuşmasıyla sona erdi.

İlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftasıİlköğretim Haftası

 Yayın:21.09.2012 - Güncelleme:24.09.2012 - 11:36 - Görüntülenme:271