ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERZURUM ŞEHİR TİYATROSU TURNE PROGRAMI

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞINCA ORGANİZE EDİLEN TURNE PROGRAMI KAPSAMINDA, ERZURUM ŞEHİR TİYATROLARI SANATÇILARI TARAFINDAN TOKİ YBO ÇOK AMAÇLI SALONUNDA 06.03.2015 TARİHİNDE SAAT 13:30´ DA ÇOCUKLARA SAAT 18:00´ DA YETİŞKİNLERE YÖNETİK GÖSTERİ VE TİYATRO ETKİNLĞİ DÜZENLENDİ.
ERZURUM ŞEHİR TİYATROSU TURNE PROGRAMI

           Erzurum Büyükşehir Belediyesinin düzenlemiş olduğu Erzurum Şehir Tiyatrosu Turne Programı kapsamında 06.03.2015 saat 13:30´ da çocuklara çocuk oyunları- Animasyonlar, saat 18:00´ da büyüklere Seyr´i Alem Erzurum adlı tiyatro oyunları Olur Toki Yatılı Bölge Ortaokulu Çok Amaçlı Salonunda Erzurum şehir tiyatroları sanatçıları tarafından sergilenmiştir. Bu eğitim öğretim yılında ikincisi düzenlenen turne programından ötürü, büyükşehir belediyemizin yetkililerine ve turne programında sahne alan sanatçılara öğrencilerimize yaşattıkları güzel anlar için teşekkür ediyoruz.Etkinliğin çocuklara yönelik bölümüne Olur Anaokulu, K.Kazrabekir İlkokulu, Mehmet Akif ERSOY İlkokulu, Taşgeçit İlkokulu öğrencileri okul idareci ve öğretmenlerinin nezaretinde  katılmışlardır.  

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.