ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

25-26 KASIM TEOG SINAVI ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

ORTAK SINAVLAR ÖNCESİ SINAV ÖNCESİ HAZIRLIKLARIN GÖZDEN GEÇİRİLMESİ VE SINAVIN UYGULANMA ESASLARI HAKKINDA KURUL, KOMİSYON, SALON GÖREVLİLERİ İLE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI DÜZENLENECEK, SALON GÖZCÜLERİNE EĞİTİM VERİLDİ.
25-26 KASIM TEOG SINAVI ÖNCESİ BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

    İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halil İbrahim GÜNEY başkanlığında bölge sınav yürütme kurulu üyeleri, okul bina sınav komisyonu görevlilerinin katılımıyla 23/11/2015 salı günü saat 10:00´da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda sınav güvenliği, sınav öncesi hazırlıklar ve sınavın uygulanması esasları konusunda bilgilendirme toplantısı yapıldı.

            23/11/2015 salı günü sınav solon görevli öğretmenlere ve sınavlarda görev alan diğer personelin katılımıyla da Olur Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda ortak sınavların uygulanması ile ilgili eğitim verildi.

              Sınavın tüm öğrencilerimize, velilerimize, idareci ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını temenni ederek, sınava girecek tüm sekizinci sınıf öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.