ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 KASIM OKUL ZİYARETLERİ

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM GÜNEY VE ŞUBE MÜDÜRÜMÜZ ADEM ŞENYURT 24/11/2014 GÜNÜ SABAH 08:15´TEN İTİBAREN BÜTÜN OKUL VE KURUMLARI ZİYARET EDEREK İDARECİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİN GÜNÜNÜ KUTLADI.
24 KASIM OKUL ZİYARETLERİ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ HALİL İBRAHİM GÜNEY´İN 24 KASIM TEBRİK MESAJI

              Büyük devlet adamı devletimizin kurucusu başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, ülkenin kurtuluş mücadelesinin ardından söylediği bir vecizede: “Bir millet irfan ordusuna malik olmadıkça, savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin, o zaferlerin yaşayacak neticeleri vermesi, ancak irfan ordusuyla kaimdir” diyerek milletleri gerçek manada kurtaranların öğretmenler olduğunu ne güzel bir şekilde ifade etmiştir değil mi? Bu amaçla biz öğretmenler anayasamızda ve kanunlarda belirtilen Türk milli eğitim sisteminin amaçları doğrultusunda milli ve manevi değerlere sahip çıkarak çocuklarımızı yetiştirme ve Türkiye’mizi daha ilerilere taşıma sevdasındaki bu ulvi görevin öneminin bilincinde ve farkındayız.

                  24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Emekliye ayrılmış öğretmenlerimizin ellerinden öperek uzun ve sağlıklı ömürler temenni ediyorum. Görevi başında çocuklarımıza, gençlerimize yeni ufuklar açmayı hedefleyen, bir kandil misali etrafını aydınlatan siz değerli öğretmenlerimize çalışma azim ve kararlığınızdan dolayı teşekkürü borç bilerek, yaşam boyunca başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim.

              24 Kasım Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

                                                                                                                                   Halil İbrahim GÜNEY

                                                                                                                                  İlçe Milli Eğitim Müdür V.

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.