ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN 2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KUTLAMA MESAJI
2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MESAJI

Değerli Meslektaşlarım;

Geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizi en iyi şekilde yetişmesi için hepinizin büyük bir özveride bulunarak çalıştığınızı çok iyi biliyoruz. Karşılaştığınız zorluklardan hiçbir zaman yılmayınız. Gençlerimizi yetiştirirken onlara insan sevgisini, kardeşliği, hoşgörüyü mutlaka öğretiniz. Kendine ve topluma faydalı bireyler yetişmelerini sağlayınız. Öğrencilerimize, başarıya ulaşmaları için mutlaka verimli ders çalışma yöntemlerini öğretiniz. İyi bir birey olması için yol gösteriniz. Onlara değer veriniz. İyi yetişmede rehberlik yapınız.

 

Sevgili Öğrenciler;

Geleceğimizin teminatı sizlersiniz. Hızla değişen dünya şartlarına ayak uydurabilmeniz için kendinizi geliştirin, Çağın gerisinde kalmayın. Bunun için çok çalışarak gerekli bilgi ve donanıma sahip olun.

 

Değerli Anne ve Babalar;

Çocuklarınız için okullarımız ile sürekli iletişim ve iş birliği içinde olun. Öğrenci-Öğretmen-okul  yönetimi  ve veli arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim öğrencilerimizin başarılarını artıracaktır. Çocuklarınızdan sevgiyi eksik etmeyin. Dertleriyle ilgilenin. Kendine güvenen, üreten, değer yargılarımıza göre yetişen, vatanını ve milletini seven, ülkemizi uygar milletler seviyesine ulaştıran nesiller yetiştirmek, hepimizin temel hedefidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize, ailelerimize ve öğrencilerimize en içten sevgi ve başarı dileklerimi sunar, 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının ülkemiz ve milletimiz için huzurlu ve başarılı geçmesini temenni ederim.

 

 

                                                                       Halil İbrahim GÜNEY

                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdür V.

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.