ERZURUM OLUR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI I. DÖNEM TEOG SINAVI İLÇE PUAN ORTALAMALARINA GÖRE İL DÜZEYİNDE BİRİNCİ OLDUK.

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 1. TEOG SINAVI İLÇE ORTAMALARINA GÖRE BİR ÖNCEKİ YILDA OLDUĞU GİBİ İLÇEMİZ İLÇEMİZ SEKİZİNCİ SINIF SINAV PUAN ORTALAMASINDA İL BİRİNCİSİ OLDU.
2014-2015 EĞİTİM- ÖĞRETİM YILI I. DÖNEM TEOG SINAVI İLÇE PUAN ORTALAMALARINA GÖRE İL DÜZEYİNDE BİRİNCİ OLDUK.

TEOG SONUÇLARI GURUR TABLOMUZ

 

          2014-2015 eğitim öğretim yılı 1. TEOG sınavı ilçe puan ortalamalarına göre bir önceki yılda olduğu gibi  İlçemiz sekizinci sınıf sınav puan ortalamasında İlimiz birincisi oldu. İlçemiz ortaokulları 8. Sınıfta öğrenim gören 83 öğrencinin girmiş olduğu TEOG sınavında geçen yıl ki 1.sınav ortalama puanımız 61,35 iken bu yıl 63,1 ortalama puana yükseliş sağlanarak İl düzeyinde birinci sırada yer almanın gururunu yaşamaktayız.

         19/01/2015 tarihinde okul idarecileriyle  toplantı salonumuzda değerlendirme toplantısı yapılarak, sınav sonuçlarının analizi yapıldı. Gelecek sınavlara hazırlık noktasında stratejiler belirlenecek, başarımızı daha üst seviyelere çıkarabilmenin yolları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

         Başta öğrencilerimize ve okullarımıza destek noktasında hiç bir kaynağı esirgemeyen İlçemiz Kaymakamı Sayın Fatih DÜLGEROGLU’na  şükranlarımızı arz ederek, bu başarıda en büyük emeğe sahip olan okul öğretmenlerimize, idarecilerimize azim ve kararlıklarından ötürü teşekkür ediyoruz. İdareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi başarılarından ötürü kutluyoruz. 

 

 

 

Cumhuriyet Caddesi No 35/1 Olur ERZURUM - 0 (442) 841 22 05 06

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.